wchoice - kobiecy wybór

My Burberry Blush: zapach inspirowany ogrodami Londynu o poranku

My Burberry Blush: zapach inspirowany ogrodami Londynu o poranku

Lily James została ambasadorką i twarzą kampanii nowego zapachu od Burberry - My Burberry Blush. Za obiektywem sesji stanął ulubiony fotograf brytyjskiej marki, Mario Testino.

Aktorka miała już okazję pozować do wcześniejszej kampanii Burberry promującej zapach My Burberry Black. Subtelne studyjne portrety na różanym tle, dopełnione przez ikoniczny trencz również w pastelowej tonacji, akcentują kwiatowe nuty ukryte we flakoniku oraz subtelnie kobiecy charakter zapachu.

W mieszance My Burberry Blush na pierwszy plan wybijają się nuty granatu, cytryny i róży, dopełnione przez akordy jaśminu, geranium i zielonego jabłka. Ta niezwykle kobieca i świeża kompozycja ukryta została we flakoniku w charakterystycznym dla marki kształcie prostopadłościanu, który dekorują detale nawiązujące do ikonicznego płaszcza Burberry: różowa wstążka wykonana z gabardyny i korek inspirowany kształtem guzików. Autorem kompozycji jest Francis Kurkdjian.

My Burberry Blush to kwiatowe perfumy, które są niczym wkroczenie do londyńskiego ogrodu budzącego się wraz z pierwszymi promieniami słońca. Zapach chwyta za zmysły z energią kwitnących kwiatów.

Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe