wchoice - kobiecy wybór

GUCCI Bloom: pierwszy zapach od Alessandro Michele

GUCCI Bloom: pierwszy zapach od Alessandro Michele

Już w sierpniu tego roku do sprzedaży trafi nowy zapach domu mody Gucci - Bloom. Mieszanka powstała pod wodzą nowego dyrektora kreatywnego marki, Alessandro Michele.

Po odejściu poprzedniej dyrektor kretywnej Fridy Giannini, stery we włoskim domu mody objął Alessandro Michele, który odświeżył wizerunek marki. Pod jego wodzą zmieniła się nie tylko estetyka brandu, ale zmiany nastąpiły także w świecie perfum Gucci, który od dłuższego czasu nie wypuścił nowego zapachu, a jedynie odświeżał wizerunki słynnych już kompozycji Gucci Premiere, Gucci Flora czy Gucci Guilty. Alessandro Michele postanowił to zmienić i przywrócić renomę marki w olfaktorycznym świecie.

Nowa kompozycja Bloom zachwyca upajającymi nutami jaśminu wielkolistnego, tuberozy, wiciokrzewu chińskiego i korzenia irysa. 

"Chciałem uzyskać bogaty zapach białych kwiatów, odważną kompozycję, która przenosi do rozległego ogrodu wypełnionego mnogością kwiatów i roślin, bukiet obfitości. Ogród jest równie piękny jak kobiety: kolorowe, dzikie, różnorodne." – Alessandro Michele.

Za stworzenie mieszanki odpowiedzialny był perfumiarz Alberto Morillas, a całość ukryto w różanym, lakierowanym flakoniku imitującym porcelanę. Twarzami jeszcze nieujawnionej kampanii Bloom zostały dwie ambasadorki Gucci: modelka Hari Nef i aktorka Dakota Johnson.

Marka: Gucci Tagi: zapach kosmetyki ss17
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe