wchoice - kobiecy wybór

Beach waves: fryzura idealna na lato!

Beach waves: fryzura idealna na lato!

Beach waves to fryzura na lato, która nigdy się nie znudzi! Lekko rozwichrzone matowe fale, inspirowane włosami surferek, stały się najbardziej porządaną wakacyjną fryzurą wśród fashionistek! Surferskie fale to świetny wybór jednak nie tylko na plażę, ale również na wakacje w mieście. Jak je stworzyć? Podpowiadamy!

Na punkcie tzw. beach waves, czyli fryzury prosto z plaży oszalał cały świat. Nic dziwnego, są kobiecym dopełnieniem letnich stylizacji. Do ich stworzenia wystarczy odpowiednia pielęgnacja, która zadba i przygotuje włosy, sól teksturyzująca oraz prostownica. Delikatne fale mają bowiem przypominać fryzurę dziewczyny, która pół dnia spędziła łapiąc fale. Naturalna morska sól sprawia wówczas, że włosy są matowe, rozdzielone i delikatnie poskręcane. Jak osiągnąć taki efekt w domu?

1. Umyj głowę odpowiednio dobranym szamponem do Twoich włosów i skóry głowy, a następnie nałóż odżywkę (ale za dużo, by ich zbytnio nie obciążyć!).

2. Dokładnie wysusz włosy, aby nie były wilgotne.

3. Spryskaj włosy solą teksturyzującą (ale nie od nasady, by ich nie obciążyć!).

4. Podziel włosy na kilka części, każdą zwiń wokół własnej osi, następnie skręć ze sobą dwa zwinięte pasma.

5. Chwyć w jedną rękę końce skręconych pasm, w drugą weź prostownicę i miejsce koło miejsca chwytaj jej szczypcami skręcone włosy – dzięki temu stworzysz tzw. pogniecione fale.

6. Rozpuść włosy i delikatnie roztrzep je dłońmi, utrwal fryzurę lakierem.

kolaż:Pinterest

Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2021 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe