wchoice - kobiecy wybór

Thylane Blondeau została twarzą L'Oréal

Thylane Blondeau została twarzą L'Oréal

Pamiętacie 10-latkę wystylizowaną na dorosłą kobietę z głośnej sesji Vogue Paris? Teraz ta "dziewczynka" ma 16 lat i została właśnie twarzą kosmetyków L'Oréal.

Dobre geny odziedziczyła po rodzicach - jej ojcem jest francuski piłkarz Patrick Blondeau, a matką piękna aktorka i prezenterka telewizyjna Véronika Loubry. Mając zaledwie cztery lata zadebiutowała na wybiegu Jeana Paula Gaultiera. Później Thylane próbowała swoich sił jako aktorka. Zagrała w filmie Christiana Duguay'a - "Belle & Sebastian: The Adventure Continues". Pojawiła się także w kilku reklamach i edytorialach (m.in. w L'Officiel). Jako 10-latka wystąpiła w sesji dla paryskiego Vogue, wzbudzając tym samym wiele kontrowersji, ale i zachwytu. Na zdjęciach Blondeau pozowała w wysokich szpilkach, krótkich sukienkach i mocnym makijażu, co wywołało gorącą dyskusję o seksualizacji dzieci.

Teraz znów jest o niej głośno, a to za sprawą informacji, że została nową twarzą L'Oréal.

16-latka jak narazie ma reklamować przede wszystkim linię Hydra Genius przeznaczoną dla młodych dziewczyn, których celem jest nawilżanie skóry. Blondeau pojawi się jednak także w kampaniach kosmetyków kolorowych i produktów do stylizacji włosów. Czekamy na oficjalne zdjęcia!

galeria
Instagram.com/L'Oréal Instagram.com/L'Oréal
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe