wchoice - kobiecy wybór

#5 najczęściej popełnianych błędów przez panny młode

#5 najczęściej popełnianych błędów przez panny młode

Wybór odpowiedniej sukni ślubnej jest nie lada wyzwaniem, które wielu przyszłym pannom młodym spędza sen z powiek. Idealna kreacja to taka, która jest dopasowana nie tylko do naszej figury, ale i osobowości. Nie zawsze jednak panny młode kierują się zdrowym rozsądkiem, czego potem szczerze żałują. Poznajcie pięć najczęściej popełnianych błędów przy wyborze wymarzonej sukni ślubnej.

1. Nie szukaj kreacji, która będzie podobać się wszystkim. To niemożliwe. Wybór tej właściwej powinien być podyktowany tym, co mówi serce panny młodej, niczyje inne. Pozwoli to uniknąć niezadowolenia i niepotrzebnego stresu.

2. Nie zabieraj ze sobą zbyt wielu osób na przymiarki. Oczywiście, wsparcie bliskich jest ważne. Jednak zbyt duża liczba głosów i gustów tylko mąci w głowie i tak już zestresowanej ślubem pannie młodej.

3. Nie trzymaj się kurczowo swojej wizji. Często bywa ona bowiem bardzo złudna. Nie zawsze upatrzona w katalogu suknia będzie idealnie dopasowana do figury panny młodej.

4. Nie ograniczaj się do jednego czy dwóch salonów. Oczywiście odwiedzenie każdego butiku w mieście (zwłaszcza dużym) jest stratą czasu, dlatego dobrze jest wykonać najpierw tzw. reasearch i sprawdzić, czy dany salon posiada profesjonalnie przygotowany personel, zdolną krawcową, długoletni staż na rynku. To pozwoli zawęzić listę godnych odwiedzenia salonów a tym samym zaoszczędzi cenny czas panny młodej.

5. Nie odkładaj poszukiwań na ostatnią chwilę. Wybór sukni ślubnej powinien być przemyślany, dlatego warto zająć się tym odpowiednio wcześnie.

Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe