wchoice - kobiecy wybór

Paint Can od Nails INC. - lakier do paznokci... w sprayu!

Paint Can od Nails INC. - lakier do paznokci... w sprayu!

Lakier do paznokci w sprayu Paint Can marki Nails Inc. to prawdziwa rewolucja w urodowym świecie! Ten sprytny wynalazek został stworzony z myślą o zabieganych kobietach. Dzięki niemu stworzysz elegancki manicure w kilkadziesiąt sekund!

Zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety, ale każda z nas wie, że piękne paznokcie wymagają czasu i wysiłku bez względu na to czy robi się je w domu czy w salonie kosmetycznym. Marka Nails Inc. wyszła na przeciw długim godzinom spędzonym na upiększaniu paznokci i stworzyła innowacyjny lakier w sprayu, który oszczędza czas i ... nerwy! Paint Can to najsprytniejszy od czasów suchego szamponu wynalazek dla zabieganych. Od teraz malowanie paznokci nie będzie już takie trudne i czasochłonne. Wystarczy, że nałożysz bazę, a nastepnie spryskasz sprayem paznokcie, a już po chwili Twoje paznokcie są będą wyglądać jakbyś dopiero co wyszła z salonu kosmetycznego. Poznaj sposób na elegancki manicure bez wysiłku!

Jak to działa?

Spryskujemy paznokcie sprayem po uprzednim nałożeniu bazy. Nie bój się, że zabrudzisz nim dłonie - łatwo zmywa się z pomocą ciepłej wody lub wilgotnej chusteczki. Nie musisz się też martwić, czy kolejna warstwa lakieru na pewno wyschła – ani denerwować, gdy okazuje się, że jeszcze nie.

Jak to zrobić krok po kroku?

1. Przed nałożeniem lakieru, malujemy paznokcie specjalną bazą (Paint Can Best Friend 2 in 1) i czekamy chwilę aż wyschnie – to bardzo ważny krok, którego nie można pominąć!

2. Wstrząśnij opakowaniem i spryskaj paznokcie z odległości 10-15 cm. Aby nie zabrudzić przestrzeni dookoła, przykryj stół papierem lub folią.

3. Dla trwalszego efektu możesz pomalować paznokcie bezbarwnym lakierem.

4. Umyj ręce w ciepłej wodzie z mydłem.

Lakier do nabycia na stronie internetowej producenta.

Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe