wchoice - kobiecy wybór

Madeline Poole x Sally Hansen: manicure na lato 2017

Madeline Poole x Sally Hansen: manicure na lato 2017

Marka Sally Hansen co sezon prezentuje nam trendy manicure przygotowane przez Madeline Poole, globalną ambasadorkę marki. Każdy trend report powstaje na podstawie obserwacji, które Madeline prowadzi podczas tygodni mody. To właśnie dzięki nim powstają te genialne, wybiegowe nail looki, łatwe do odtworzenia w domu!

W propozycjach Madeline na lato 2017 odnajdziemy manicure w kolorowe paski inspirowany tęczowymi sukienkami z pokazów Adama Selmana, Lacoste, Marca Jacobsa, Fendi, Altuzarra i wielu innych, faliste kształty w kolorystyce lat 80. z pokazu Pucci, graficzny manicure w intensywnych odcieniach czerwieni, nieregularne wzory w bieli oraz paznokcie wyglądające jak policzki pomalowane różem.

"Obserwowane na wybiegach i ulicach trendy zamieniłam w 6 looków, które tworzą 3 grupy niesamowitych kolorów: barwy lat 80. inspirowane jaskrawością różowej gumy do żucia, turkusu i limonkowej zieleni, odcienie wanilii i wiele odsłon czerwieni. W raporcie znajdziecie także kilka niezwykłych trików DIY, dzięki którym zupełnie odmienicie swój manicure oraz skuteczne produkty do pielęgnacji paznokci." - Madeline Poole, Global Color Ambasador Sally Hansen

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe