wchoice - kobiecy wybór

Timberland

Timberland

Timberland, który należy w całości do VF Corporation, znajduje się w światowej czołówce marek dbających o design, wytrzymałość i marketing najlepszej jakości obuwia, konfekcji i akcesoriów dla Klientów, którzy nade wszystko cenią sobie spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny.

Pod szyldemmarkiznajdująsięprodukty z linii Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, Mountain Athletics® I Timberland Boot Company®. Wszystkie z nich cechują się najwyższą jakością wykonania z nadzwyczajną dbałością o szczegóły tak, by mogły opierać się siłom natury. Produkty Timberland można znaleźć w wiodących centrach handlowych i w sklepach specjalistycznych, a także w samodzielnych salonach Timberland w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Ameryce Południowej, Południowej Afryce i w krajach Środkowego Wschodu.

Poświęcenie marki Timberland w produkcji produktów świetnej jakości łączy się z podejściem, by „wykonywać dobrze i czynić dobro” – przez to hasło marka rozumie tworzenie silnej współpracy pomiędzy pracownikami, Klientami i partnerami biznesowymi, by zmieniać na lepsze otoczenie, w którym żyjemy i pracujemy.

Artykuły Timberland
load

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe