wchoice - kobiecy wybór

Victoria Beckham x Estée Lauder: kolekcja makijażu na jesień 2017

Victoria Beckham x Estée Lauder: kolekcja makijażu na jesień 2017

Brytyjska projektantka Victoria Beckham oraz gigant makijażowy Estée Lauder ogłosili właśnie kolejną kapsułową kolekcję do makijażu na jesień. Po ogromnym sukcesie pierwszej limitowanej edycji, była Spice Girl i marka Estée Lauder mierzą dużo wyżej i w tym sezonie wypuszczają dużo większą kolekcję.

Pierwsza kolekcja do makijażu Victoria Beckham x Estée Lauder została wydana we wrześniu ubiegłego roku. Linia debiutancka zawierała bronzer, krem rozjaśniający, rozświetlacz, szminkę, błyszczyki, cienie do oczu i kredki do oczu.

Kolekcja na jesień 2017 będzie znacznie większa niż poprzednia. Dobra wiadomość jest taka, że nowa paleta nadal będzie zawierać 10 produktów z pierwszej linii. Pozostałe produkty to zupełne nowości, na punkcie których oszaleją wielbicielki make up'u.

"Tą kolekcją do makijażu chcę sprawić, że kobiety wszędzie będą czuły się ważne, piękne i pewne siebie" - powiedziała Victoria. "Zainspirowana przez moje ulubione miasta na świecie, ta kolekcja odzwierciedla moją własną wizję piękna".

Kolekcja Victoria Beckham X Estée Lauder 2017 będzie dostępna we wrześniu. Produkty będą do kupienia online na stronach victoriabeckham.com i esteelauder.com. Ponadto, będzie można je też kupić w wybranych sklepach i sklepie Victoria w Londynie przy 36 Dover Street.

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe