wchoice - kobiecy wybór

Tusze do rzęs - NOWOŚCI

Tusze do rzęs - NOWOŚCI

Przy wyborze maskary należy pamiętać, aby dobrać tusz do indywidualnych potrzeb naszych rzęs. Przy gęstych, lecz krótkich sprawdzi się tusz wydłużający, a przy długich i rzadkich, idealny będzie tusz pogrubiający. Na rynku pojawiły się nowe maskary znanych marek, Max Factor, Lorea'l i Yves Saint Laurent, które zapewniają idealne rozwiązania niezależnie od typu rzęs. Sprawdźmy w takim razie, co nam obiecują producenci.

Baby Doll Yves Saint Laurent - urzekająco odważna, bezgranicznie stylowa.

Maskara Yves Saint Laurent Baby Doll wyznacza nowy kierunek estetyki spojrzenia. Rzęsy stają się uwodzicielskie w każdym wymiarze. Wielowymiarowa, precyzyjna szczoteczka, która nadaje rzęsom indywidualną objętość, sprawia, że stają się one wydłużone, pogrubione i precyzyjnie wymodelowane. Tusz jest wodoodporny, nie rozmazuje się, ani nie kruszy - jest bardzo trwały. Maskara posiada kompleks potrójnie pokrywający rzęsy - warstwa pogrubiająca, warstwa odżywiająca, która jednocześnie podkręca rzęsy i warstwa zapewniająca utrwalenie efektu. Szczoteczka z nylonowych włókien o różnej grubości ułatwia uzyskanie wyrazistego rezultatu wytuszowanych rzęs.
Pozornie niewinna zmysłowość. Oszałamiający efekt.

Cena: 114zł / 7,5ml

Max Factor Wild Mega Volume Maskara - nieposkromiona i dzika objętość.

Nowa maskara Max Factor Wild Mega Volume dodaje niesmowitej objętości rzęsom, natychmiast je przyciemnia nadając im głębokości spojrzenia i wyrazistości. Jej formuła zawiera miękkie włókna, a szczoteczka w kształcie klepsydry dodaje rzęsom objętości i otwiera oko. W jej zwężeniu krótkie włókna zbierają większą ilość mascary i sprawiają, że produkt idealnie rozprowadza się u podstawy rzęs dając bazę do budowania większej objętości.

Cena: 35zł / 11ml

L`oreal Volume Million Lashes Extra Excess Noir - efekt miliona rzęs.

L'oreal Volume Million Lashes Extra Excess Noir to maskara dodająca głębokiego i tajemniczego spojrzenia. Tusz perfekcyjnie pokrywa rzęsy od nasady po końce, nadając im maksymalną objętość i długość. Zawarte w mascarze czarne pigmenty nadają rzęsom nasycony odcień głębokiej czerni. Dzięki specjalnej szczoteczce "milionizer" rzęsy nie sklejają się, są idealnie rozdzielone i zyskują na objętości. Maskara została wzbogacona o 50% więcej włosków typu excess niż w poprzedniej maskarze L'oreal Volume Million Lashes, aby każdą rzęsę pogrubić i podkreślić.

Cena: ok. 50zł / 9ml

Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe