wchoice - kobiecy wybór

Podkład Avène Eau Thermale Couvrance: sekret nieskazitelnej skóry

Podkład Avène Eau Thermale Couvrance: sekret nieskazitelnej skóry

Kremowe podkłady w kompakcie Avène Eau Thermale to część profesjonalnej gamy kosmetycznej do korygowania i maskowania niedoskonałości skóry, którą stworzono w oparciu o specjalistyczną wiedzę w dziedzinie dermatologii.

Podkłady w kompakcie Couvrance umożliwiają bezpieczne tuszowanie wad skóry, podkreślając naturalną urodę cery. Ich nowa, bardzo delikatna i miękka konsystencja zawiera 40% pigmentów w specjalnej otoczce, co umożliwia dowolne modelowanie makijażu: ujednolicenie kolorytu i trwale podkreślenie urody. Dodatkowo, filtr SPF30 chroni skórę przed promieniowani UVB. Nie zawierają substancji zapachowych, konserwantów oraz nie powodują powstawania zaskórników. Gama trzech naturalnych odcieni pozwala na dopasowanie makijażu do każdej karnacji (porcelanowy, naturalny, piaskowy).

Kremowy podkład w kompakcie koryguje znaczne niedoskonałości skóry bez efektu tzw. „maski”. Zapewnia jednolity wygląd skóry i matowe wykończenie. Jest odporny na wodę i pot, dlatego gwarantuje trwały efekt tuszowania. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, a dzięki delikatnej formule, nie zawierającej konserwantów ani substancji zapachowych może być stosowany także w przypadku skóry bardzo wrażliwej. Podkład może być wykorzystywany również do korygowania zmian na ciele.

Podkład w kompakcie występuje w dwóch wersjach:

  • MAT EFFECT - do skóry wrażliwej normalnej lub mieszanej
  • COMFORT - do skóry wrażliwej suchej i bardzo suchej

Cena: ok. 100zł, pojemność: 10g

Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe