wchoice - kobiecy wybór

L’Oréal x Balmain: limitowana kolekcja 12 pomadek

L’Oréal x Balmain: limitowana kolekcja 12 pomadek

O tym, że paryski dom mody Balmain podjął współpracę z marką kosmetyczną L'Oréal, dowiedzieliśmy się już w maju od Oliviera Rousteinga, dyrektora kreatywnego marki Balmain. Dziś znamy już szczegóły tej pierwszej w historii kolaboracji. Zobaczcie zdjęcia!

Dom mody Balmain nigdy wcześniej nie współpracował z żadną marką kosmetyczną (ma za to na koncie kolaborację z sieciówką H&M). Kolekcja L’Oréal X Balmain to 12 szminek z linii Color Riche w 3 różnych paletach kolorów z matowym wykończeniem.

Jak mówi Olivier: „L'Oréal Paris i Balmain łączy ta sama wizja silnej kobiecości i to samo pragnienie wzmocnienia pozycji kobiet i dania im możliwości wyrażania siebie na różne sposoby”.

Jak wynika ze zdjęć umieszczonych na instagramowych kontach obu marek w kolekcji znajdą się różnorodne kolory, od delikatnych po bardzo odważne. Wśród nich jest okrzyknięta najpiękniejszą, pomadka w kolorze różowego złota ("rose gold"). Pomadka ma metaliczne drobinki, ale na ustach ma zapewniać efekt matu. W kolekcji będą też bardziej odważne kolory jak ciemny fiolet, zgniła zieleń czy mocny niebieski.

Niestety jednak, kolekcja będzie limitowana. Oprócz tego do kupienia będzie tylko w wybranych miejscach. Wiadomo, że trzy odcienie mają być dostępne w specjalnych opakowaniach-medalionach, które będą sprzedawane wyłącznie w butikach Balmain.

Twarzą kampanii została Doutzen Kroes, a cała kolekcja zostanie ujawniona już we wrześniu podczas paryskiego tygodnia mody.

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe