wchoice - kobiecy wybór

Kampania kolekcji pomadek L'Oreal x Balmain

Kampania kolekcji pomadek L'Oreal x Balmain

Już są! Efekty wyczekiwanej od kilku miesięcy współpracy giganta kosmetycznego L'Oreal z francuskim projektantem Olivierem Rousteing'em i marką Balmain! Zobaczcie kampanię kapsułowej linii szminek, która jest owocem tej współpracy.

Kolekcja składa się z 12 kolorów matowych pomadek z serii Color Riche, inspirowanych barwami prosto z paryskich wybiegów oraz prywatną estetyką dyrektora kreatywnego marki Balmain. Wśród nich można znaleźć różnorodne kolory, od delikatnych po bardzo odważne i nowoczesne jak chociażby indygo.

Produkty trafią do globalnej sprzedaży we wrześniu, tuż przed startem Paris Fashion Week. Niestety jednak, kolekcja będzie limitowana. Oprócz tego do kupienia będzie tylko w wybranych miejscach. Wiadomo, że trzy odcienie mają być dostępne w specjalnych opakowaniach-medalionach, które będą sprzedawane wyłącznie w butikach Balmain.

Na zdjęciach ujawnionej w tym tygodniu kampanii autorstwa fotografa Nico Bustos wystąpił cały zastęp supermodelek z Balmain Army: Cindy Bruna, Doutzen Kroes, Soo Joo Park, Ysaunny Brito, Lara Stone, Ming Xi, Neelam Gill, Valentina Sampaio, Luma Grothe, Maria Borges, Alexina Graham i Grace Bol. Do każdej z ambasadorek został dopasowany inny odcień z kolekcji, doskonale akcentujący jej karnację, styl i osobowość.

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe