wchoice - kobiecy wybór

Chanel: paleta do makijażu na jesień-zimę 2017/18

Chanel: paleta do makijażu na jesień-zimę 2017/18

Lucia Pica inspiracji do stworzenia jesiennej kolekcji makijażu CHANEL Travel Diary szukała podczas podróży po zachodnim wybrzeżu Kalifornii.

W trakcie pobytu na Zachodnim Wybrzeżu dyrektor kreatywna działu make up obserwowała przyrodę i wsłuchiwała się w swoje uczucia - w to jak odbiera otaczającą ją przestrzeń. To właśnie jej osobiste reakcje na odkrywane miejsca oraz automatycznie tworzone wspomnienia stały się źródłem dla obecnych w palecie kolorów. 

Natchnieniem okazały się także kalifornijskie barwy same w sobie i to jak zmieniały się pod wpływem zróżnicowanego w trakcie doby światła. Ciepłe i chłodne kolory funkcjonują w przyrodzie razem i tak też zostały zestawione w ramach kolekcji.

Głównym elementem jesiennego makijażu jest PALETTE ESSENTIELLE, czyli paletka zawierająca kremowy korektor, rozświetlacz oraz róż, które należy aplikować specjalnym, biało-czarnym pędzelkiem. Jedna część tuszuje niedoskonałości, druga dodaje blasku, trzecia ożywia koloryt cery.

W kolekcji pojawiają się dwie nowe palety cieni do powiek LES 4 OMBRES, z których kluczową jest wersja 288 - Road Movie złożona z matowego beżu i grafitu oraz połyskującej lazurowej zieleni i pustynnego brązu.

Szminka ROUGE ALLURE VELVET w nowym kolorze 64 - First Light jest główną bohaterką palety produktów do ust, w skład której wchodzi w sumie aż sześć opcji - dwie nowe pomadki ROUGE COCO oraz dwa błyszczyki ROUGE ALLURE INK.​

 

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe