wchoice - kobiecy wybór

Premierowa kampania Arket jesień-zima 2017/18

Premierowa kampania Arket jesień-zima 2017/18

Arket to nowa marka należąca do szwedzkiego koncernu H&M, który jest także właścicielem takich brandów jak COS, &Other Stories czy też Monki. Czy Arket powtórzy sukces swoich poprzedników? Zobaczcie debiutancką sesję autorstwa Zoe Ghertner promującą projekty marki na jesień i zimę 2017/18.

ARKET w języku szwedzkim oznacza kartkę papieru i według wizji jej twórców ma to nawiązywać do skandynawskiej filozofii funkcjonalności. W asortymencie nowej marki pojawią się nie tylko ubrania, ale także akcesoria domowe. Co więcej, w sklepach znajdziemy także starannie wyselekcjonowane produkty innych marek. Ceny są niewiele wyższe niż w H&M. Kolekcje są tworzone w imię zasady "ponadczasowe, ale jednocześnie świeże i wykonane z wysokiej jakości tkanin". Projekty marki mają zachwycać krojami oraz funkcjonalnością. Tę wizję bezbłędnie podkreśla minimalistyczne logo Arket, które stanowi prosty, czarny font na gładkim, białym tle. 

Nowa marka z portfolio Hennes & Mauritz ujawniła właśnie swoją pierwszą kampanię na jesień i zimę 2017/18. Jaka jest premierowa kolekcja marki? Na ujęciach królują klasyczne linie, żywe barwy i ponadczasowe dodatki, które skontrastowano z plenerowym tłem: kolorowymi detalami architektonicznymi, piaszczystymi wydmami, nadmorską roślinnością i błękitnym niebem. Wszystkie stylizacje wyselekcjonowała Jodie Barnes. Wśród wybranych przez nią motywów pojawiają się kaszmirowe pulowery, maxi sukienki w łączkę, oversizowe koszule, cieliste trencze czy gładkie golfy.

Salony Arket wystartują jeszcze w tym roku, a pierwszy z nich pojawi się już 25 sierpnia przy słynnej londyńskiej ulicy zakupowej – Regent Street. Dostępny będzie także sklep online Arket.com z wysyłką do 18 europejskich krajów. 

galeria
Marka: Arket Tagi: moda kampania fw17/18
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2018 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe