wchoice - kobiecy wybór

MEDICINE everyday therapy - jesienna kolekcja nowej marki
1. Sneakersy Meskie  Image Banner 1000 x 200

MEDICINE everyday therapy - jesienna kolekcja nowej marki

Jak przystało na firmę z tak nieszablonową nazwą MEDICINE everyday therapy, spodziewajcie się oryginalnych ubrań i sporej różnorodności w kolekcjach damskich i męskich tej nowej marki. Projekty są mocno osadzone w miejskich trendach, ale to tylko punkt wyjścia dla zespołu młodych projektantów oraz zapraszanych do współpracy znanych i cenionych twórców.

MEDICINE idzie o krok dalej, równie ważne jest twórcze podejście do projektowania, re-interpretacje mody i oryginalne printy – znaki szczególne ubrań MEDICINE.

Autorem pierwszej kolekcji limitowanej jest Tomek Sadurski – ilustrator mody i grafik, który zaprojektował serię mitologicznych printów na t-shirty damskie i męskie.

Hasło kampanii jesień-zima 2013 promującej markę „Best friend therapy” świetnie wyraża klimat zdjęć autorstwa duetu fotografów: Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka. To afirmacja życia w jego codziennym wydaniu, remedium na monotonię, odkrywanie życia na nowo.

Zobaczcie charakterystyczne printy i ubrania MEDICINE na http://www.wearmedicine.com, poczujcie niewymuszoną swobodę i autorskie, współczesne podejście do projektowania ubrań.

Adresy 53 salonów MEDICINE w całej Polsce oraz sklep on-line znajdziecie również na http://www.wearmedicine.com.

galeria
Marka: Medicine Tagi: moda stylizacje
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2016 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe