wchoice - kobiecy wybór

Lookbook & Other Stories jesień-zima 2017/18: Paryż vs Sztokholm

Lookbook & Other Stories jesień-zima 2017/18: Paryż vs Sztokholm

Kolekcja & Other Stories na jesień to tak jak w poprzednich sezonach dwie różne linie zaprojektowane w dwóch różnych miastach: Paryżu i Sztokholmie. W tym sezonie atelier marki w stolicy Francji skupia się na bogatym i ekspresyjnym stylu bohemy nawiązującym do lat 60., z kolei szwedzkie atelier prezentuje nowoczesne sylwetki zbudowane z kontrastujących ze sobą elementów. Razem, kolekcje przedstawiają niezwykle różnorodny sezon, dający wiele możliwości stylizacyjnych.

Nowy sezon według projektantów z Paryskiego Atelier to eklektyczna i kobieca kolekcja, przywołująca na myśl lata 60. Królują tu kwiatowe desenie i paski, które na nowo definiują łączenie i mieszanie z pozoru nie pasujących do siebie wzorów i kolorów.

Kolekcja ze Sztokholmskiego Atelier pełna jest kontrastujących ze sobą elementów inspirowanych rosyjską retro atletyką oraz gotyckim pięknem. Mnóstwo tu odważnych kolorów: nasycona czerwień, burgund, beż i fiolet. Wszystko razem tworzy współczesną sylwetkę, odkrywając przy tym tajemniczą stronę & Other Stories.

"Kolekcja przeznaczona jest dla kobiet, które kochają bawić się modą, łączyć kolory i wzory." - Georgine Le Toqueux, projektantka, & Other Stories

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2018 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe