wchoice - kobiecy wybór

Ania Starmach w kolejnej odsłonie kampanii Orsay: jesień-zima 2017/18

Ania Starmach w kolejnej odsłonie kampanii Orsay: jesień-zima 2017/18

Z okazji 20. urodzin w Polsce, ORSAY zaprosił do Klubu Modnych Kobiet dwie wyjątkowe kobiety. W pierwszej odsłonie kampanii w roli ambasadorki zobaczyliśmy blogerkę modową Jessicę Mercedes. Teraz czas na Anię Starmach - gwiazdę telewizji i autorkę książek kucharskich. 

Ambasadorki w jubileuszowej kampanii Orsay zdradzają co dla nich znaczy być modną kobietą i z kim najbardziej lubią cieszyć się modą.

"Lubię modę. Jestem modna, bo dbam o siebie, o to jak się odżywiam i o to jak wyglądam. To daje mi pewność tego, że dam radę i mogę wszystko!" - Ania Starmach, ambasadorka Klubu Modnych Kobiet ORSAY.

Stylizacje przez nie sygnowane można zobaczyć w specjalnej sesji zdjęciowej, a cenne wskazówki przeczytać w Poradnikach Modnej Kobiety autorstwa Jessici i Ani. Marka w ramach świętowania przygotowała dla swoich klientek konkurs, dzięki któremu również można zostać ambasadorką Klubu Modnych Kobiet ORSAY. Na zwyciężczynie czeka między innymi: kolacja z Jessicą i Anią, voucher o wartości  6 tysięcy zł i udział w modowych wydarzeniach marki.

Więcej o urodzinowych niespodziankach na stronie www.orsay.com/20lat.

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2018 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe