wchoice - kobiecy wybór

Okulary 2 w 1: kolekcja clip-on od Solano

Okulary 2 w 1: kolekcja clip-on od Solano

Solano wprowadza do sprzedaży kolejne modele z kolekcji clip-on. Okulary z nakładką wyposażone zostały w innowacyjny system mocowania zawiasów i magnesów, co skutecznie wpływa na stabilność i stopień łączenia nakładki z oprawą. Modele clip-on wyróżniają się nie tylko różnorodnością wzorów i kolorów, ale także użyciem nowoczesnych technologii w trosce o nasz wzrok.

Okulary clip-on to produkt dedykowany osobom, które mają wadę wzroku i na co dzień noszą okulary korekcyjne. Są szczególnym udogodnieniem dla kierowców, którzy do tej pory nie mogli nosić okularów przeciwsłonecznych. Podczas jazdy w słoneczne dni nakładka chroni przed oślepiającymi odblaskami światła.

Oprawy są wykonane z bardzo wytrzymałego, eco-friendly i hipoalergicznego materiału ULTEM. Dzięki jego właściwościom oprawy są lekkie i idealnie dopasowane do twarzy. Komfort noszenia zwiększają też superlekkie zauszniki sygnowane wypukłym logo Solano. Soczewki wyposażone zostały w filtr UV400, kategorię przyciemnienia 3 oraz polaryzację, dzięki której można wygodnie obserwować otoczenie w najwyższej jakości obrazu, bez drażniących oczu odblasków. Niektóre nakładki posiadają również technologię Flash Mirror redukującą ilość światła wpadającego przez soczewkę, a także Mirror HD selektywnie filtrującą niebieskie światło.

Nakładki aplikuje się w szybki i wygodny sposób. Magnesy umieszczone są na skraju górnej linii oprawy oraz nakładki, przez co klip mocno przylega do ramki. Szeroka gama kolorów i wzorów nakładek sprawia, że każdy może odnaleźć model, w którym czuje się najlepiej.

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe