wchoice - kobiecy wybór

Freja Beha Erichsen nową ambasadorką Longchamp

Freja Beha Erichsen nową ambasadorką Longchamp

Duńska ikona mody ulicznej, Freja Beha Erichsen została twarzą nowej kampanii Longchamp na sezon jesień-zima 2017/18. Modelka zastąpiła tym samym Alexę Chung, która od kilku sezonów swym wizerunkiem firmowała francuską markę.

Nowa kampania powstała na ulicach miast Paryża – w mieście, które jest nierozerwalnie związane z brandem, jest częścią jego DNA, co marka konsekwentnie podkreśla nie tylko jeśli chodzi o lokację sesji, ale też wybór swoich ambasadorek. "Bycie Paryżanką to stan umysłu, który definiuje się w trzech pojęciach: wolność, spontaniczność i zmysłowość" – tak kreatywną wizję tłumaczy dyrektor artystyczna Longchamp Sophie Delafontaine i wskazuje modelkę, która mimo iż nie jest rodowitą paryżanką, stanowi doskonałe uosobienie tego hasła.

Duńska topmodelka Freja Beha Erichsen, która została wybrana nową twarzą marki, okazała się być idealną następczynią dla brytyjskiej it girl Alexy Chung - ambasadorki Longchamp ostatnich kilku sezonów. Jesienne portrety na ulicach Miasta Świateł przygotował fotograf Angelo Pennetta, a stylizacje skompletowała redaktor działu mody w VOGUE Paris, Géraldine Saglio.

Gwiazdami sesji są dwa modele torebek - Mademoiselle i Madeleine. Pierwsza z nich to torba o kształcie teczki wykonana z delikatnej cielęcej skory, zaprojektowana w ten sposób, by nosić ją w dłoni, na ramieniu lub na skos. Druga z kolei to eleganckie akcesorium do ręki z szeroką klapą, wykończoną bambusowym zapięciem. 

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe