wchoice - kobiecy wybór

W poszukiwaniu stylu...kolekcja CLARKS wiosna-lato 2014

W poszukiwaniu stylu...kolekcja CLARKS wiosna-lato 2014

Wraz z nadejściem nowego sezonu wkraczamy w świat różnorodnych stylów, których esencję stanowi topos WSPÓŁCZESNEGO NOMADY. W zgodzie z własnym poczuciem czasu i przestrzeni, czyste w swej postaci linie harmonizują z powściągliwą elegancją.  Najnowsza kolekcja, zarówno w wersji formalnej, jak i casualowej, nigdy nie była bardziej przekonująca.

W ucieczce od zgiełku życia styl uwalnia się spod panującego dyktatu miejskiej mody dzięki zaskakującym, a zarazem efektownym, sylwetkom, palecie kolorystycznej, surowcom i wykończeniu. W transkulturowym tyglu mieszają się wpływy orientalne, indyjskie i zachodnie. Miejski szyk wychodzi naprzeciw modzie etno, a współczesność spotyka się z tradycyjnym rzemiosłem. Udając się na ekscytującą wyprawę w poszukiwaniu inspiracji tropem ludzi, pionierów i miejsc, które ukształtowały współczesne oblicze świata, CLARKS tworzy prawdziwą różnorodność.

LOTNISKA I PODRÓŻNI

Miejsca, które warto zobaczyć. Ludzie, których warto poznać. Kobietom wkraczającym na drogę największej przygody życia nowa kolekcja, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, pomoże wykreować niezwykle subtelny i kobiecy wizerunek w wielkim stylu. Odrobina sportowego luksusu i niewymuszonej elegancji to klucz do modnego wyglądu w tym sezonie.
 

WYBRZEŻA I WAGABUNDZI

Bądź na czasie – przełącz się na styl retro. Wróć do źródeł, do epoki Dzieci-Kwiatów, kiedy atmosfera była bardziej swobodna niż dziś. Wpływy tradycyjnej sztuki rzemieślniczej łączą się z poetyką hipisowskiej bohemy lat 70. Dodaj do tego charakterystyczne logo CLARKS, a efekty nie dadzą na siebie długo czekać: pełen relaks i odpoczynek od wszelkich trosk i zmartwień.

METROPOLIA I WĘDROWCY

Pasjonujące spotkanie WSCHODU z ZACHODEM i TRADYCJI z WSPÓŁCZESNOŚCIĄ. Elegancję kolorów podkreślają mieniące się kamienie i akcenty w postaci świecidełek i koralików, nadając awangardowej kolekcji rys dawnej sztuki rękodzielniczej. W pracy, podczas odpoczynku czy zabawy, za dnia i w nocy, nowa kolekcja usuwa w cień wszystkich rywali.

DŻUNGLA I PUSTYNIA

Gdy upał daje się we znaki, połysk i migotliwy blask stapiają się z barwami spalonej ziemi i rozmytych słońcem odcieni. Symbolika dżungli zostaje przywołana na nowo, stanowiąc intrygującą ozdobę supermodnej sylwetki. Klamry, ćwieki i etniczne detale nadają całości ostateczny szlif. Obowiązująca dewiza: Podróżuj w wielkim stylu.

Kolekcja damska CLARKS stanowi twórczą syntezę bogatej rzemieślniczej spuścizny z nowoczesnymi technologiami.
Inspirację klasyką i archiwalnymi projektami Clarks łączy z wiedzą na temat praw biomechaniki, nowoczesnych surowców i najnowszych technologii. To innowacyjność w czystej postaci, zastosowana w subtelny i przemyślany sposób. Nowa kolekcja odzwierciedla pasję marki w dziedzinie rzemiosła i funkcjonalności.

KAZDY BUT MA DO OPOWIEDZENIA SWOJA HISTORIE.

galeria
Marka: Clarks Tagi: moda buty kampania
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe