wchoice - kobiecy wybór

Gigi Hadid kolejny raz w roli projektantki

Gigi Hadid kolejny raz w roli projektantki

To już drugi raz kiedy modelka wcieli się w rolę projektantki. Po sukcesie kolekcji, którą Gigi Hadid stworzyła razem z Tommy Hilfigerem, przyszedł czas na kolejny projekt. Tym razem modelka postanowiła zaprojektować linię butów dla marki Stuart Weitzman.

Modelka kilka tygodni temu podczas New York Fashion Week zadebiutowała ze swoją kolekcją jesień-zima 2016/2017 dla marki Hilfiger. Najnowsza linia ubrań odniosła ogromny sukces, co nakręciło Gigi do działania. Napędzona sukcesem modelka szybko nawiązała kolejną współpracę. Już niedługo do sprzedaży trafi linia butów zaprojektowa przez 21-latkę we współpracy z marką Stuart Weitzman.

Gigi Hadid dwukrotnie była już twarzą amerykańskiego brandu. Nigdy nie ukrywała też, że jest jego ogromną fanką, co najlepiej odzwierciedlają to stylizacje modelki, która niemal zawsze dopełnia je butami sławnej marki.

Jakich butów możemy się spodziewać w linii zaprojektowanej przez Gigi? Narazie niewiele wiadomo o samej kolekcji, jedynie tyle, że ma ona się pojawić jeszcze w tym sezonie, dlatego możemy się jedynie domyślać, że w linii znajdą się na pewno kozaki i botki. Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje.

Gigi Hadid w jesienno-zimowej kampanii Stuart Wietzman 2016/17

Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2021 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe