wchoice - kobiecy wybór

Plejada gwiazd w kampanii Tiffany and Co. "There's Only One" : jesień-zima 2017/18

Plejada gwiazd w kampanii Tiffany and Co. "There's Only One" : jesień-zima 2017/18

Amerykańska marka biżuteryjna Tiffany & Co. ujawniła część swojej kampanii na jesień. Jest to pierwsza kampania pod wodzą nowo mianowanego dyrektora artystycznego Reeda Krakoffa. W tej kampanii Reed zebrał bardzo imponującą obsadę młodych i utalentowanych osób. Jego celem była współpraca z najlepszymi dlatego do współpracy zaprosił twarze, które nie tylko odniosły sukces, ale również są inteligentne i nie boją się mówić co myślą. Wśród tych osób jest m.in. Zoe Kravitz, Janelle Monáe, Elle Fanning, St. Vincent, Cameron Russell i David Hallberg.

"Kampania "There’s Only One" jest celebracją samoekspresji i uosabia ducha Tiffany'ego. Prezentuje ją sześć osób, sześć indywidualności, które są silne, inteligentne i nie boją się wyrażać siebie, każdy z własnym talentem i indywidualnym stylem." - powiedział w jednym z wywiadów Reed Krakoff.

Twórcami kampanii są Inez i Vindoodh. Każda z gwiazd kampanii jest bardzo utalentowanym profesjonalistą w swojej dziedzinie, znanym z naturalnego piękna, które naprawdę inspiruje. Zoe jest córką Lenny'ego Kravitza, a także aktorką, modelką i piosenkarką. Ostatnio zagrała główną rolę w sześciokrotnie nominowanym do nagrody Emmy serialu HBO "Big Little Lies". 19-letnia Elle to znana twarz w przemyśle mody i naprawdę inspirująca aktorka. Twarzą reprezentującą przemysł muzyczny jest piosenkarka i autorka tekstów Annie Clark, która występuje pod pseudonimem St. Vincent. Cameron jest popularną amerykańską modelką, która stała się prawdziwą ikoną mody. David, z kolei, jest jednym z najbardziej znanych tancerzy baletu klasycznego i głównym tancerzem baletu bolszewickiego i amerykańskiego teatru baletowego. Inną niezwykłą twarzą kampanii jest aktorka Janelle Monáe, która zagrała w kilku dużych filmach, jednym z nich jest nominowany do Oscara "Hidden Figures".

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe