wchoice - kobiecy wybór

Rita Ora w nowej odsłonie modelu Miami od Tezenis

Rita Ora w nowej odsłonie modelu Miami od Tezenis

Podróże jako źródło inspiracji. Linia basic Tezenis nawiązuje do największych międzynarodowych metropolii, ujawniając tym samym kosmopolityczne oblicze włoskiej marki.

Na miejscu czeka już na nas szeroki wybór biustonoszy inspirowanych najbardziej trendsetterskimi i kreatywnymi miejscami na Ziemi...

Z Tezenis na podróż dookoła świata wystarczy dosłownie jedna sekunda! To tylko kilka prostych kroków. Po pierwsze, wybierz swój ulubiony model. Po drugie, zrób ostatni check w lustrze i potem… Jesteś gotowa do drogi. Nowa linia basic to światowa mapa trendów, dzięki której kobiecość odnajduje bez problemu styl.

Na sezon jesień-zima, marka raz jeszcze zabiera nas prosto do tętniącego kolorami i zabawą Miami...

Absolutny bestseller lata, biustonosz MIAMI będzie teraz dostępny w oryginalnej wersji, zachwycając niespotykanymi dotąd materiałami i printami. Balkonetka z fiszbinami, wzbogacona o usztywniane miseczki dla efektu super push-up, to nowość na ten sezon. Linia dekoltu oraz szerokie ramiączka sprawiają, że model można potraktować jako bra top. To idealne uzupełnienie dla naszego wymarzonego i stylowego looku. Piękna ambasadorka marki i międzynarodowy fenomen muzyki – Rita Ora, wystąpiła w kampanii w czarnym modelu.

galeria
Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe