wchoice - kobiecy wybór

Kasia Sokołowska polską ambasadorką Intimissimi

Kasia Sokołowska polską ambasadorką Intimissimi

Najsłynniejsza polska reżyserka pokazów mody na swoim koncie na Instagramie podzieliła się wspaniałą wiadomością. Katarzyna Sokołowska oficjalnie została ambasadorką Intimissimi w Polsce!

Od ponad 20 lat wspiera najlepszych projektantów w realizacji ich artystycznych wizji, interpretując indywidualny styl i wartości w formie spektakularnych wydarzeń, które zawsze kończą się sukcesem. Kasia Sokołowska jest kobietą pewną siebie, pełną pasji do swojej pracy i świadomą swojej kobiecości, dzięki czemu idealnie reprezentuje wszystko, w co wierzy Intimissimi.

Włoska marka składa hołd zmysłowości, wyznając zasadę, że styl kobiety jest odzwierciedleniem jej unikalnej osobowości i sposobu życia. W nowej światowej kampanii Intimissimi mieliśmy okazję podziwiać 4 inspirujące postacie. Irina Shayk, Dakota Johnson, Ella Mills oraz Ana Ivanovic na zdjęciach autorstwa Mario Testino w nowatorski sposób udowadniają, że prawdziwe piękno pochodzi z kobiecej siły i charakteru. Ten sam punkt widzenia podziela Kasia Sokołowska, pisząc w poście: „Nowa kampania #insideandout jest bliska moim kobiecym wartościom”.

Już wkrótce Intimissimi zdradzi więcej szczegółów związanych ze współpracą z Kasią Sokołowską. Na pewno możemy spodziewać się niezwykłych projektów. Oczy wszystkich skierują się wtedy na Arena di Verona, gdzie zadzieje się magia spektaklu „A Legend of Beauty”, nowej edycji Intimissimi on Ice.

Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe