wchoice - kobiecy wybór

Chiara Ferragni zaprojektuje kostiumy dla Intimissimi

Chiara Ferragni zaprojektuje kostiumy dla Intimissimi

Od największych platform społecznościowych po międzynarodowej sławy i najbardziej widowiskowy amfiteatr – Chiara Ferragni została projektantką kostiumów do tegorocznego spektaklu "A Legend of Beauty", czyli nowej odsłony Intimissimi on Ice.

Znana na całym świecie włoska influencerka modowa oraz współczesna kobieta biznesu stworzy stroje, które będzie można podziwiać na jednym z najbardziej wyczekiwanych show na lodzie w historii. Podstawą dla kreacji z A Legend of Beauty będzie jak zwykle kolekcja włoskiej marki na sezon jesień-zima 2017/18, łącząca w ramach niezwykłych linii ponadczasową zmysłowość i najnowsze trendy. Chiara jako oficjalna projektantka kolejnej edycji na pewno sprawi, że będzie ona wyjątkowa, wnosząc swój unikalny styl oraz wizję do zespołu zebranego przez Intimissimi.

Na Arena di Verona wystąpią największe gwiazdy muzyki i łyżwiarstwa figurowego, będąc częścią widowiska z wieloletnią tradycją, które celebruje siłę kobiecości i oddaje hołd włoskim inspiracjom – od marki, która zapoczątkowała ten magiczny event w 2014 roku (to już czwarta edycja) po każdą osobę zaangażowaną w produkcję i realizację. Jedno pozostaje niezmienne czyli zaangażowanie Intimissimi w projekt, który co roku zaskakuje nowymi rozwiązaniami i pomysłami, stając się niemal symbolem Włoch w świecie kreatywności. Marka wita utalentowaną Chiarę Ferragni w teamie pracującym już teraz nad największym wydarzeniem tej jesieni!

Urodzona w Cremonie w 1987 r., założycielka fenomenu modowego i digitalowego The Blonde Salad, dyrektor kreatywna marki pod jej imieniem, Chiara Ferragni z prawie 10 milionami obserwujących na Instagramie jest jedną z najbardziej wpływowych osób na międzynarodowej scenie mediów społecznościowych.

„Bardzo się cieszę, że mam możliwość zaangażować się w prace przy tym spektaklu, który z przyjemnością oglądam od czasu pierwszej edycji. Moja współpraca z Intimissimi rozpoczęła sie spontanicznie i będzie to pierwszy raz dla mnie w roli projektantki kostiumów. To doświadczenie, którego nigdy wcześniej nie miałam okazji zrealizować.”

Powiązane artykuły

MODA

URODA

POZOSTAŁE

REDAKCJA:

© 2013-2020 wchoice.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: skyagency.pl - strony internetowe